Witamy w zespole Medfeminy wybitnych lekarzy ginekologów onkologicznych! - Szpital Medfemina | Wrocław

Witamy w zespole Medfeminy wybitnych lekarzy ginekologów onkologicznych!

Dobrych 🎉 wiadomości nigdy za wiele! Bardzo doświadczonych lekarzy również 👌. Dlatego z wypiekami na twarzach i wielkim entuzjazmem witamy w naszym szpitalnym gronie znakomitych specjalistów ⤵️.
👨‍⚕️ Dr n. med. Marcin Jędryka i 👨‍⚕️ dr Piotr Lepka właśnie dołączyli do naszego zespołu operacyjnego. Obaj Panowie są ginekologami onkologicznymi mogącymi pochwalić się doskonałymi umiejętnościami i wiedzą medyczną na najwyższym poziomie 💪.
Jesteśmy dumni, że dołączają do nas lekarze, z którymi oferta zabiegowa naszego szpitala wzbogaci się wkrótce o wybrane, kobiece 🔬 zabiegi onkologiczne. Powitajcie ich razem z nami ❤️.