O szpitalu - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

O szpitalu

O szpitalu Medfemina

Szpital Medfemina – pierwszy prywatny szpital ginekologiczno – położniczy we Wrocławiu został otwarty w połowie listopada 2015 roku. Szpital powstał jako kontynuacja działalności przychodni ginekologiczno – położniczej Medfemina, w jej bezpośrednim sąsiedztwie.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Personel

W stworzonym od podstaw zespole medycznym szpitala Medfemina znaleźli się ludzie dla których dobro Pacjenta jest największą wartością. O Państwa bezpieczeństwo i dobre zdrowie zadba grupa wszechstronnie wykształconych i starannie dobranych profesjonalistów z długą praktyką kliniczną.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Zespół dyżurny

Zespół dyżurny szpitala Medfemina jest do Twojej dyspozycji.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Oddziały szpitala

Poniżej prezentujemy skrót najważniejszych informacji o oddziałach szpitala Medfemina. Proponujemy również zapoznać się ze spacerem wirtualnym oraz galerią zdjęć dostępną w sekcji „O szpitalu”.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Blok porodowy i operacyjny

Blok porodowy oraz operacyjny zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi, światowymi standardami i trendami dla szpitali kobiecych. Konstrukcja i rozmieszczenie pomieszczeń bloku porodowego i operacyjnego zapewnia naszym pacjentkom maksymalne bezpieczeństwo przy maksimum komfortu zarówno dla nich jak i dla naszego personelu.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Warunki pobytu – spacer wirtualny

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o oferowanych przez szpital Medfemina warunkach pobytu. Na Państwa życzenie zaprezentujemy Państwu szpital, prosimy umawiać terminy telefonicznie z recepcją szpitala.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Wyposażenie szpitala Medfemina

Szpital Medfemina został wyposażony zgodnie z najnowocześniejszymi, światowymi standardami dla szpitali ginekologiczno – położniczych. Niejednokrotnie wykorzystywany w naszym szpitalu sprzęt jest wyższej jakości niż w wielospecjalistycznych szpitalach publicznych III-najwyższego stopnia referencyjności.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Fizjoterapia uroginekologiczna

W Medfeminie stawiamy na najwyższą jakość opieki nad pacjentkami dlatego wśród naszych usług równie ważną pozycję zajmuje fizjoterapia ginekologiczna.

Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Chirurgia ogólna

W Szpitalu Medfemina oferujemy szeroki zakres zabiegów chirurgicznych z wykorzystaniem nowoczesnych i małoinwazyjnych technik operacyjnych. W znieczuleniu ogólnym i w miejscowym przeporwadzane są zabiegi z chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej.

Przeczytaj o tym więcej tutaj.Chirurgia onkologiczna

Nasz profil działalności oprócz zabiegów z chirurgii ogólnej  i plastycznej , obejmuje nowoczesną diagnostykę  terapię schorzeń skóry i powłok ciała szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Jako jedyny szpital w Polsce specjalizujemy się w leczeniu nowotworów skóry metoda chirurgii mikrograficznej Mohsa.

Przeczytaj o tym więcej tutaj.


 

Call Now Button