Warunki pobytu - spacer wirtualny - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Warunki pobytu – spacer wirtualny

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o oferowanych przez Szpital Medfemina warunkach pobytu. Na Państwa życzenie zaprezentujemy Państwu szpital, prosimy umawiać terminy telefonicznie z recepcją szpitala.

Szpital Medfemina oferuje swoim Pacjentkom bezpieczne, komfortowe i luksusowe warunki pobytu, zarówno po cięciach cesarskich, jak i operacjach ginekologicznych. Od wejścia do izby przyjęć, poprzez sale cięć cesarskich, blok operacyjny, salę intensywnego nadzoru pooperacyjnego, po oddział ginekologiczno położniczy oraz oddział neonatologiczny, wszystkie pomieszczenia szpitala, a także rozwiązania komunikacyjne, zostały specjalnie zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Pacjentek, przy zachowaniu maksimum komfortu pobytu. Wszystkie pomieszczenia szpitala w których przebywają Pacjentki zostały wyposażone w nowoczesny system wentylacji, klimatyzację, a także dodatkowe udogodnienia pobytu takie jak terminalowy system przywoławczy. Każdy pokój pobytowy posiada dostęp do własnej łazienki, kącik pielęgnacji noworodka, wygodne – elektrycznie sterowane łóżka oraz przyłóżkowe aparaty do monitorowania tętna płodu. Wnętrza są utrzymane w ciepłych, pastelowych, „kobiecych” barwach. Na wszystkich piętrach zaprojektowano dyżurki i stanowiska pielęgniarskie w taki sposób, aby w razie potrzeby dotarcie do potrzebującej wsparcia Pacjentki było kwestą sekund. Pobyt Pacjentek odbywa się w pokojach jedno- i dwu-osobowych. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii oraz spaceru wirtualnego po szpitalu.

WARUNKI POBYTU

Szpital Medfemina to niezwykłe miejsce, w którym zespół doświadczonych lekarzy i pielęgniarek z pełnym zaangażowaniem dba o każdego pacjenta. Oferujemy bezpieczne, komfortowe i luksusowe warunki pobytu w naszym szpitalu. Od wejścia do izby przyjęć, poprzez blok operacyjny, salę intensywnego nadzoru pooperacyjnego wszystkie pomieszczenia szpitala zostały tak zaprojektowane by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym Pacjentom. Wszystkie pomieszczenia szpitala w których przebywają Pacjentki zostały wyposażone w nowoczesny system wentylacji, klimatyzację, terminalowy system przywoławczy oraz stały dostęp do internetu. Każdy pokój posiada dostęp do własnej łazienki, wygodne – elektrycznie sterowane łóżka. Wnętrza utrzymywane są w ciepłych, pastelowych barwach. Na każdym piętrze zaprojektowano dyżurki i stanowiska pielęgniarskie w taki sposób by w razie potrzeby dotarcie do Pacjentki było kwestią sekund. Pobyt Pacjentów odbywa się w pokojach jedno- i dwu-osobowych Do dyspozycji naszych Pacjentów jest również parking oraz winda. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii oraz spaceru wirtualnego po szpitalu.

Call Now Button