Labioplastyka - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Labioplastyka

👉 Labioplastyka, czyli plastyka warg sromowych. Wiele kobiet zastanawia się jak powinny wyglądać okolice intymne kobiety i czy w ich przypadku nie odbiegają one od ideału. Najłatwiej można odpowiedzieć w ten sposób: nie istnieje uniwersalny wzorzec wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, bo bywają tu wahania w zakresie ich wielkości, koloru, grubości oraz symetrii.

Jeżeli 👩 kobieta czuje się komfortowo i nie odczuwa żadnych dolegliwości to każdy rodzaj budowy zaliczymy do wariantu normy. Jeśli jednak dyskomfort istnieje, czy to natury fizycznej (np. otarcia wynikające z budowy), czy estetycznej, wtedy warto skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie.

Jakie są najczęstsze dolegliwości podawane przez pacjentki? Czym jest ginekologia estetyczna? Polecamy lekturę artykułu, w którym odpowiedzi udziela 👨‍⚕️ dr Marek Kwiecień:

📖 Korektę warg sromowych przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym albo przy pomocy anestezjologa. O rodzaju znieczulenia decydujemy na wstępnej wizycie kwalifikacyjnej i zależny jest od rozległości operacji. Czas trwania zabiegu mieści się w przedziale między 0,5 do 1,5 godziny – tłumaczy.

Cały tekst znajdziecie tutaj: /ginekologia-estetyczna a konsultacje u dr Kwietnia można rezerwować ☎️ pod numerem: 71 333 000 3.

Call Now Button