Szkoła rodzenia - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Szkoła rodzenia

Serdecznie witamy w szkole rodzenia Medfemina – prawdopodobnie najlepszej szkole rodzenia we Wrocławiu! Oferujemy profesjonalne kursy przygotowujące do porodu, spotkania ze specjalistami oraz warsztaty dla przyszłych Rodziców.

Wszystkie nasze położne posiadają bardzo wysokie kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie zdobyte podczas pracy na oddziale szpitalnym neonatologicznym.

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety, a także ich partnerzy borykają się w tym jakże trudnym okresie. Nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam i ojców. My po prostu lubimy to co robimy.

Zadbamy i nauczymy Was minimalizować stres oraz odczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i ogólne samopoczucie. Nasze położne nauczą Was prawidłowej pielęgnacji dziecka oraz będą wsparciem w karmieniu piersią czy problemach laktacyjnych.

Szkołę Rodzenia Medfemina tworzą  położne i zespół specjalistów, a łączy nas jedno: pasja do tego co robimy i radość w dzieleniu się swoją wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS SZKOŁY RODZENIA JUŻ DZIŚ! Anna Piotrowska 608 020 333 lub napisz do nas  szpital@medfemina.pl

Call Now Button