Prowadzące - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Prowadzące

Magdalena Mazurczak – Magister Położnictwa, Specjalista Pielęgniarstwa Neonantologicznego

Tytuł Magistra uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich w 2013 roku, a tytuł specjalistki pielęgniarstwa neonatologicznego w 2017. Pracuję w zawodzie położnej od 2011 roku. Od początku mojej kariery zawodowej pracowałam na oddziale intensywnej Terapii noworodka, a od 2016 roku w Szpitalu Medfemina. Od dwóch lat jako kierownik zespołu położnych oddziału położniczo -ginekologicznego. Prywatnie jestem mamą . Lubimy  z synem aktywnie spędzać czas. Wspólnie chodzimy po górach zdobywamy szczyty. Zimą morsujemy.  A dla rozrywki uczęszczam na zumbe i boks.Bycie położną dla mnie to nie tylko praca, ale także pasja i sposób na życie. Najważniejsze jest pogłębianie wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach specjalizacjach i konferencjach, żeby potem móc tą wiedzą dzielić się z pacjentkami. W wolnych chwilach czytam książki i spędzam czas z przyjaciółmi. 🙂

Anna Piotrowska – Magister Położnictwa, Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL

Tytuł mgr położnictwa uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym im.Piastów Śląskich we Wrocławiu. W międzyczasie studiowałam również technologię żywności i żywienie człowieka, kosmetykę oraz wizaż. Mimo, iż położnictwo jest moją największą pasją, staram się zdobytą wiedzę na innych kierunkach przeplatać również w sferze medycznej. Praca zawodowa sprawia mi ogromną satysfakcję i daje poczucie spełnienia. Staram się sukcesywnie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności.
Ogromne znaczenie ma dla mnie drugi człowiek, więc bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z ludźmi.
Obecnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci, którym poświęcam większość wolnego czasu. Wspólnie jeździmy na rowerach, chodzimy na basen, spacerujemy i uczymy się siebie nawzajem. Uwielbiamy podróże. Od tych krótkich, po dłużej planowane wyprawy.. Odkąd jesteśmy rodzicami, ogromną frajdę sprawia nam pokazywanie dzieciom świata i obserwowanie jak wiele pozytywnych bodźców dzięki temu dostają.
W wolnej chwili lubię czytać książki, zimą uwielbiam jazdę na nartach.
Spotkania prowadzę również w języku angielskim
Kontakt: Anna Piotrowska 608 020 333

Anna Świętoń – licencjat Położnictwa, Specjalista pielęgniarstwa Ginekologiczno – Położniczego.

Tytuł licencjata położnictwa uzyskałam w 2013 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W zawodzie położnej pracuję od 2013 roku. Moje pierwsze zawodowe kroki rozpoczęłam w punkcie pobrań dla dzieci. Od 2019 roku rozpoczęłam pracę w Szpitalu Medfemina gdzie realizuję się zawodowo. Praca to moja pasja, w związku z tym uczestniczę w licznych szkoleniach oraz kursach, aby móc przekazywać pacjentką  rzetelną wiedzę oraz praktyczne umiejętności. W 2022 roku ukończyłam kurs chustonoszenia oraz masażu Shantala i tego rodzaju praktycznymi umiejętnościami chcę dzielić się z pacjentkami. Prywatnie interesuje się fotografią, kocham podróże oraz dobrą książkę. Lubię aktywnie spędzać czas , ale najbardziej cenie sobie chwile spędzone w gronie bliskich.

Call Now Button