Dr n. med. Anna Gryboś - Szpital Medfemina | Wrocław

Dr n. med. Anna Gryboś

Specjalizacja: ginekolog-położnik, specjalista perinatolog

Doświadczenie:

Od 2004 roku do grudnia 2021 dr Anna Gryboś pracowała w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2009 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w londyńskich szpitalach: University Hospital Lewisham, Northwick Park Hospital, King’s College Hospital. Od 2003 roku jest zatrudniona na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego jako nauczyciel akademicki na stanowisku adiunkta.

Szkolenia i prace naukowe:

• Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii,
  • Certyfikat badań prenatalnych Sekcji Ultrasonografii PTGiP,
  • Certyfikat Fetal Medicine Foundation w zakresie badań 11-13+6 t.c.,
  • Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej w zakresie badań 20-23 t.c.- szczegółowej diagnostyki wad płodu,
  • Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF) w zakresie pomiaru długości szyjki macicy i oceny ryzyka porodu przedwczesnego,
  • Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej (FMF) w zakresie badań dopplerowskich,
  • Certyfikat odbycia kursu z zakresu badania drożności jajowodów metodą HyCoSy, oceny budowy narządu rodnego i diagnostyki wad narządu rodnego przy pomocy metody 3D organizowanego przez Brytyjskie Medyczne Towarzystwo Ultrasonograficzne, Certyfikat Badań Prenatalnych Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zainteresowania:

Uwielbiam góry zimą i latem, taniec, dobre książki i dobrą muzykę.