BULKAMID - Małoinwazyjny zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu - Szpital Medfemina | Wrocław

BULKAMID – Małoinwazyjny zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu

Długo czekaliśmy z ogłoszeniem tej informacji, przez jakiś czas to była tajemnica, ale wreszcie nam wolno i pękamy z dumy! 👏👏👏 To będzie prawdziwy przełom w leczeniu nietrzymania moczu w Polsce! 🎉 Dotąd niedostępny w kraju, małoinwazyjny zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu metodą BULKAMID pojawił się w ofercie szpitala Medfemina.
Jesteśmy pierwszą ❗placówką w Polsce, która wprowadziła procedurę Bulkamid. I jest to 🔥 sukces i owoc ciężkiej pracy całego naszego zespołu, a zwłaszcza naszych znakomitych specjalistów ❤️❤️❤️. Pomimo wielu trudności, jakie stwarza pandemia koronawirusa, nasi lekarze, 👩‍⚕️ dr Zofia Borowiec i 👨‍⚕️ dr Marek Kwiecień odbyli bowiem wszystkie praktyczne szkolenia i zdobyli certyfikaty uprawniające do stosowania tej nowej metody 👌.
🔎 BULKAMID to środek wypełniający tkanki cewki moczowej, składający się w 97,5% z wody i w 2,5% z poliakrylamidu. Bulkamid jest wstrzykiwany w tkanki miękkie cewki moczowej i osiąga efekt wypełnienia dzięki objętości wstrzykniętego żelu. Drogie Panie, o przyczynach i metodach leczenia nietrzymania moczu możecie poczytaj tutaj ⤵️⤵️⤵️