Zabieg plastyka pochwy + Bulkamid -dr n.med. Zofia Borowiec - Szpital Medfemina | Wrocław

Zabieg plastyka pochwy + Bulkamid -dr n.med. Zofia Borowiec

Mamy dla Was kolejną 📖 opowieść o tym, jak dolegliwości fizyczne mogą utrudniać życie i uniemożliwiać rozwijanie pasji. Ale takie historie mogą mieć pozytywne zakończenie, w czym pomaga współczesna medycyna 🩺 👌.
Pacjentka bardzo lubiąca 🚴‍♂️ sport, aktywność fizyczną, chodzenie po górach i taniec towarzyski (56 lat). Od ponad roku wycofuje się ze swojej aktywności twierdząc, że jej życie straciło sens, ponieważ… „wszystko jej tam opadło”. Tak się zaczęły problemy z nietrzymaniem moczu, których konsekwencją były niestety zmiany w całym życiu.
👩 Pani zgłosiła się do naszej specjalistki, nastawiona jednak niechętnie do dużej operacji z obawy na długie gojenie i związane z tym problemy w prowadzeniu działalności gospodarczej. I bardzo dobrze, że się do nas zgłosiła, bo po zbadaniu okazało się, że nie „wypada wszystko” tylko przednia ściany pochwy, a nietrzymanie moczu jest głównie wysiłkowe 👍.
Zaproponowano 👉 małoinwazyjny plastyczny zabieg Bulkamid oraz 👉 plastykę obu ścian pochwy i krocza, aby uzyskać optymalny efekt wizualny i czynnościowy. Wszystkim zajęła się nasza nieoceniona 👩‍⚕️ dr Zofia Borowiec. Jeśli macie pytania związane z tym zabiegiem, zachęcamy do lektury naszego artykułu i zgłaszania się na konsultacje: 🔎 /bulkamid-w-nietrzymaniu-moczu.