Zobaczcie - sama słodycz :) - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Zobaczcie – sama słodycz :)

Podwójne szczęście w szpitalu Medfemina! 🎉🎉🎉
W poniedziałek przywitaliśmy dwa przeurocze maleństwa, które przyszły na świat właśnie w naszym szpitalu. To bliźnięta, 👶 Gaja (48cm, 2630 g) i 👶 Kubuś (50cm, 2890g). Ich rodzicom, mamie – Ani i tacie – Zbyszkowi składamy serdeczne gratulacje! 👌.
Na oba maluszki czekał jednak ktoś jeszcze. To Julek, ich braciszek, który urodził się również w Medfeminie w 2018 roku. Teraz wszyscy wspólnie będą mogli przeżywać te piękne chwile, a my wraz z nimi, za co ogromnie dziękujemy ❤️❤️❤️.
A jeśli i Wy chcecie zapytać nas o porody w szpitalu Medfemina, zapraszamy na konsultacje 😊 . U nas każda Pacjentka może liczyć na indywidualne podejście. Wsłuchujemy się w Was, spełniamy Wasze potrzeby i staramy się je spełniać. Zresztą nie tylko Wasze, ale i Waszych dzieci oraz partnerów, bo wiemy, jak wielkie emocje rządzą Wami wszystkimi w tych dniach. Ale Medfemina to nie tylko słowa. Nasi lekarze korzystają ze sprzętu najwyższej jakości, jakiego trudno szukać w szpitalach publicznych, nawet tych o najwyższym stopniu referencyjności.
Zapewniamy porady laktacyjne, wparcie psychologa, fizjoterapię poporodową oraz menu ułożone przez dietetyka. Zapraszamy! Tel: ☎️ (+48) 512 897 055 lub ☎️ (+48) 512 897 225.
Call Now Button