Żegnaj Profesorze, nasz Przyjacielu o wielkim sercu! - Szpital Medfemina | Wrocław

Żegnaj Profesorze, nasz Przyjacielu o wielkim sercu!

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy, że wczoraj, po długiej i ciężkiej chorobie, odszedł profesor Andrzej Morawski🖤 – nasz Przyjaciel, wspaniały Lekarz o wielkim sercu, niedościgniony Mistrz☹️.
📖Profesor Morawski był od wielu lat jednym z najważniejszych członków naszego zespołu. Dołączył do nas jako jeden z największych polskich autorytetów w dziedzinie laparoskopii kobiecej. Należał do światowych pionierów w tej dziedzinie. W latach 80-tych ubiegłego wieku przeprowadził pierwszą w Polsce operację laparoskopową. Podczas długiej kariery zawodowej profesor Morawski🖤przeprowadził z sukcesem niezliczoną ilość zabiegów ginekologicznych, zarówno laparoskopowych, jak i klasycznych. Uratował zdrowie i życie tysięcy pacjentek.
Jeszcze na przełomie marca i kwietnia operował razem z nami, a kilka dni temu żartowaliśmy wspólnie i omawialiśmy dalsze plany…☹️
Andrzeju, nikt nie wypełni pustki po Tobie. Byłeś i zawsze pozostaniesz naszym niezastąpionym Mistrzem!🖤🖤🖤