Zajęcia rozpoczęta - Szkoła Rodzenia Medfemina - Szpital Medfemina | Wrocław

Zajęcia rozpoczęta – Szkoła Rodzenia Medfemina

Zajęcia rozpoczęte, pierwszy 🧑‍🎓 dzwonek w Szkole Rodzenia Medfeminy za nami 🙂 🎉 To nasz autorski 👉 cykl 6 spotkań, podczas których pojawiają się takie tematy, jak: fizjologia ciąży, niezbędne badania, tryb życia przyszłej 🤰 mamy czy wyzwania rodzicielskie.
Poznacie też odpowiedzi na tak ważne dla młodych rodziców pytania jak: „Kiedy jechać do szpitala? Objawy zbliżającego się porodu”. Zajęcia prowadzi nasza wspaniała położna, 👩‍⚕️ Anna Piotrowska.
Przy tej okazji gratulujemy również Pani Ani zdania 🧑‍🎓 egzaminu CDL, otrzymując tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktracyjnego i zachęcamy do składania gratulacji razem z nami 😍.
Zapraszamy kolejne pary do zapisów pod numerem 📲 608 020 333. Natomiast program cyklu znajdziecie tutaj: /autorski-program. Do zobaczenia! ❤️