Zaglądamy na nasz oddział położniczy... - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Zaglądamy na nasz oddział położniczy…

Dziś po raz kolejny udało nam się zajrzeć na oddział poporodowy i dzięki uprzejmości naszych cudownych położnych pokazać Wam ich pracę 💪. Zawsze gotowe, by nieść pomoc, zawsze pełne serdeczności, radości i miłości, tak jak 👩 Anna Piotrowska, która tytuł magister 🧑‍🎓 położnictwa uzyskała na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

– W międzyczasie studiowałam również technologię żywności i żywienie człowieka, kosmetykę oraz wizaż. Mimo, iż położnictwo jest moją największą pasją, staram się zdobytą wiedzę na innych kierunkach przeplatać również w sferze medycznej – opowiada.

Jak podkreśla, praca zawodowa sprawia jej ogromną satysfakcję i daje poczucie spełnienia. – Staram się sukcesywnie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Ogromne znaczenie ma dla mnie drugi człowiek, więc bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z ludźmi.

Anna Piotrowska lubi 📚 czytać książki, zimą uwielbia jazdę na nartach. Ale jest też mamą dwójki cudownych dzieci, którym poświęca większość wolnego czasu. Wspólnie z nimi jeździ na rowerach, razem chodzą na basen, spacerują i uczą się siebie nawzajem 🙂

– Zarówno my rodzice, jak i nasze dzieci uwielbiamy podróże. Od tych krótkich, po dłużej planowane wyprawy. Odkąd jesteśmy rodzicami, ogromną frajdę sprawia nam pokazywanie dzieciom świata i obserwowanie jak wiele pozytywnych bodźców dzięki temu dostają 🙂

Cały zespół Medfeminy możecie poznać tutaj 👉 https://medfemina.pl/category/nasz-zespol.

Call Now Button