Zabieg w 15min z natychmiastowym efektem? Tak - to możliwe... - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Zabieg w 15min z natychmiastowym efektem? Tak – to możliwe…

Nowy rok zaczął się u nas od sporej liczby zabiegów, o jednym z nich chcemy Wam dziś opowiedzieć 😊. Coraz więcej Pań decyduje się bowiem na szybki i skuteczny zabieg procedurą 👉 Bulkamid. Kolejna pacjentka zaufała tej metodzie i już dziś wiemy, że również i jej życie odmieniło się dzięki temu na plus.
Kobieta uwielbiająca spędzać aktywnie czas: wspinaczka, spacery po górach, rower, basen – musiała ograniczać swoje przyjemności z racji na nasilający się problem nietrzymania moczu (przyczyną był poród naturalny sprzed kilku lat). Dodajmy, że pani przeszła już jeden zabieg laserowy – niestety nieskuteczny. W szpitalu 🏥 Medfemina wszystko jednak przebiegło zgodnie z planem 👩‍⚕️dr Zofia Borowiec wykonała 15-minutowy zabieg procedurą Bulkamid jednocześnie przywracając Pani wiarę i pewność siebie polepszając stan psychiczny. Drogie Panie, efekt po zabiegu jest natychmiastowy! 👍
Jeśli i Wy chcecie się umówić z 👩‍⚕️ dr Zofią, zachęcamy do zapisów na konsultacje. Specjalistą w tym zakresie jest również 👨‍⚕️ dr Marek Kwiecień:
☎️ tel. 71 333 000 3.
Call Now Button