Witamy Katarzynę Ławicką w rodzinie Medfeminy :) - Szpital Medfemina | Wrocław

Witamy Katarzynę Ławicką w rodzinie Medfeminy :)

W rodzinie 👨‍👨‍👧‍👦 Medfeminy witamy każdego z tak samo szeroko otwartymi rękami, a ten uśmiech budzi wyjątkowo pozytywne emocje ❤️. My już się z nią zdążyliśmy zapoznać, a teraz Wy poznajcie Katarzynę Ławicką.
Kasia dołączyła do naszego grona 🏥 szpitalnego jako recepcjonistka. Na co dzień wita wszystkich pacjentów, odbiera telefony, odpowiada na wszystkie wasze wiadomości. Pomocna dłoń, wielkie 👏 wsparcie dla całego naszego zespołu. Magister kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i czyta książki, w szczególności thrillery medyczne. Musicie poznać Kasię osobiście, albo chociaż telefonicznie 😊.
Drogie Panie, gdybyście chciały umówić na konsultacje z którymś z naszych specjalistów, dzwońcie: ☎️ (+48) 512 897 055 lub ☎️ (+48) 512 897 225.