Witaj na świecie Filipie... - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Witaj na świecie Filipie…

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów❤️. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego Szczęścia nie zawsze jest taka sama🤱. Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka👶! Mały Dżentelmen (na zdjęciu z mamą – Anią), który przyszedł na świat w szpitalu Medfemina, ma na imię Filip❣️. Jest silnym, zdrowym chłopcem. Waży 3630g, ma 56 cm wzrostu i dostał od naszych neonatologów 10 punktów💪!
Dodatkowo do gratulacji dla Młodych Rodziców wszyscy tutaj trzymamy kciuki✊ za to, aby walka o odszkodowanie zakończyła się pozytywnym dla Pana Tomasza Komendy rozstrzygnięciem, zanim przyjdzie na świat kolejny potomek, którego serdecznie Panu Tomaszowi życzymy. 😊
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być wsparciem dla Pana Tomasza i Pani Ani, w tak ważnym dla nich momencie😍. Oczywiście poród oraz pobyt Pani Ani i Filipa w naszym szpitalu zrealizowaliśmy na zasadach pro bono po tym jak z prośbą o pomoc zgłosiła się do nas fundacja należąca do Braci Collins w której Tomasz pracuje.
Panu Tomaszowi i mamie Filipa, Pani Ani jeszcze raz bardzo mocno gratulujemy👏, a Was zachęcamy do przyłączenia się do naszych radosnych gratulacji w komentarzach❣️.
Call Now Button