V Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego - Szpital Medfemina | Wrocław

V Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego

Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów służą nie tylko pacjentkom Medfeminy 👌. Są także wykorzystywane podczas specjalistycznych 🧑‍🎓 konferencji naukowych, gdzie nasi lekarze zdobywają nowe umiejętności, ucząc się także od swoich kolegów i koleżanek.
Materiały opracowane przez 👨‍⚕️ dr Marka Kwietnia zostały niedawno wykorzystane podczas V Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, który odbył się we Wrocławiu.
Mulltizawodowe grono 👩‍⚕️ lekarzy, fizjoterapeutów i położnych dyskutowało, co zrobić, by pomóc kobietom w bardzo trudnych sytuacjach. 👉 Tematami przewodnimi Kongresu była rola defektu apikalnego w zaburzeniach statyki narządów miednicy mniejszej oraz rola pracy w zespole interdyscyplinarnym w procesie fizjoterapii uroginekologicznej.