Poród w Medfeminie:) - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Poród w Medfeminie:)

Poród to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń w życiu 👩kobiety. Mimo, że w naszym szpitalu w każdym tygodniu jesteśmy świadkami maleńkich 👶Medfemisiów, to również i dla nas jest to zawsze wyjątkowe przeżycie. Za każdym razem nasze ❤️serca zaczynają mocniej bić, ale – co bardzo ważne – tu nie ma miejsca na rutynę. Dlatego do każdych narodzin podchodzimy z takim samym poświęceniem i wkładamy jak najwięcej wysiłku, by wszystko przebiegło pomyślnie.
W Medfeminie zapewniamy ✅ najlepsze warunki pobytu, ✅ pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu cięcia cesarskiego oraz ✅ troskliwą opiekę ze strony całego personelu. Nasz szpital to miejsce bezpieczne, komfortowe i przyjazne pacjentom. A na fotografiach nasi znakomici specjaliści 👨‍⚕️prof. Andrzej Morawski oraz 👩‍⚕️ dr Alicja Halbersztadt podczas cesarskiego cięcia, czyli narodzin cudnego Medfemisia 🙂.
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami, które obowiązują w przypadku cesarskich cięć. Znajdziecie tu informacje, jak można to zrobić “na życzenie”: 👉 /ciecia-cesarskie.
Call Now Button