Operacja usunięciu endometriozy z powłok po cięciu cesarskim - Szpital Medfemina | Wrocław

Operacja usunięciu endometriozy z powłok po cięciu cesarskim

👉 Silne dolegliwości bólowe uniemożliwiDodajające codzienne funkcjonowanie mogą być efektem powikłań po cesarskim cięciu. Jak podkreślają 👩‍⚕️nasi specjaliści, taki stan może doprowadzić do bardzo dużych zmian wymagających trudnej operacji. Dlatego wymagają ❗bezwzględnego leczenia i to jak najszybciej się da.
W jednym z takich przypadków z pomocą pospieszyli dr Marek Kwiecień i dr Marta Zastawny. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu młoda pacjentka będzie mogła nie tylko zapomnieć o bólu 💪. Czterogodzinna operacja usunięcia endometriozy z powłok po cięciu cesarskim, pozwoli także zapobiec przykrym konsekwencjom zdrowotnym w przyszłości.
Wszystkim Pacjentkom zalecamy zaś 🌺 regularne wizyty kontrolne u naszych specjalistów, dzięki którym bardzo często można w porę rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy 🙂