Operacja usunięcia trzonu macicy (LASH) - Szpital Medfemina | Wrocław

Operacja usunięcia trzonu macicy (LASH)

👩‍⚕️ Dr Zofia Borowiec i 👨‍⚕️ dr n. med. Andrzej Morawski – dwoje specjalistów, którzy w szpitalu Medfemina tworzą świetny zespół operacyjny. Ten duet jest 👏 gwarancją wiedzy i doświadczenia na najwyższym poziomie w połączeniu z opanowaniem i pozytywnymi emocjami, które zarówno przed, w trakcie jak i po zabiegach odgrywają bardzo ważną rolę. Zwłaszcza, że przypadki, z którymi się mierzą, nie zawsze należą do najłatwiejszych.
Jednym z nich była niedawno ✅ operacja usunięcia trzonu macicy (LASH) z powodu silnych obfitych krwawień, które nie reagują na leczenie. LASH jest najbardziej oszczędzającym zabiegiem wycięcia macicy. W czasie operacji usuwany jest jej trzon z jednoczesnym pozostawieniem fragmentu szyjki macicy, co mobilizuje do wykonywania regularnych badań cytologicznych, ze względu na ryzyko nowotworzenia.
Drugi zabieg wykonała już sama dr Zosia. Było to: histeroskopowa ✅ korekta defektu po cięciu cesarskim oraz weryfikacja drożności jajowodów (HSC + HyFoSy, badaniu, w którym dr Zosia jest mistrzynią – więcej informacji na temat tego zabiegu 👉 https://medfemina.pl/hyfosy-opis-badania/.
Oczywiście wszystko przebiegło zgodnie z planem, a nasi wspaniali lekarze są już gotowi na kolejne wyzwania 💪. Serdecznie ❤️ zapraszamy na konsultacje do naszych wybitnych specjalistów, twórców kampanii Akcja Laparoskopia www.facebook.com/akcjalaparoskopia pod numerem tel. 71 333 000 3.