Odwiedziny w szpitalu Medfemina ponownie możliwe! - Szpital Medfemina | Wrocław

Odwiedziny w szpitalu Medfemina ponownie możliwe!

Tatusiowie! Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! ❤️

Znosimy obostrzenia! Znów będzie można odwiedzać nowo narodzone 👶 maleństwa, tulić się do nich i kąpać. Będziecie mogli dodać otuchy swoim ukochanym kobietom. Oczywiście to wszystko pod okiem naszych wspaniałych położnych. No i są też pewne zasady, do których trzeba się ❗dostosować i przestrzegać. Bo choć większość ograniczeń związanych z pandemią została już wycofana, nadal bardzo staramy się o to, by jak najlepiej zabezpieczyć nasze pacjentki i ich maleństwa.

👉 Osoby towarzyszące pacjentkom podczas całego pobytu w naszym szpitalu (pakiet Orchidea) podlegają obowiązkowemu testowi antygenowemu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Test jest wykonywany podczas przyjęcia do szpitala.

👉 Osoby towarzyszące pacjentkom podczas porodu (pakiet Róża) podlegają obowiązkowemu testowi antygenowemu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

👉 U pacjentek po zabiegu cięć cesarskich może przebywać osoba towarzysząca w poniedziałki (od momentu przyjęcia pacjentki do szpitala do godziny 20.00) oraz we wtorki w godzinach 11.00-14.00.

👉 Zarówno w poniedziałki jak i we wtorki przy pacjentce może przebywać ta sama osoba.

👉 Od osób odwiedzających pacjentki wymagana jest: dezynfekcja rąk niezwłocznie po wejściu do szpitala, stosowanie maseczki zasłaniającej nos i usta przez cały czas przebywania na terenie szpitala.

👉 U pacjentek po zabiegach ginekologicznych odwiedziny możliwe są w dniu zabiegu w godzinach popołudniowych między 16.00-20.00.

👉 Osoby towarzyszące pacjentkom podczas pobytu w naszym szpitalu podlegają obowiązkowemu testowi antygenowemu na obecność wirusa SARS-CoV-2.Test jest wykonywany jednorazowo podczas przyjęcia do szpitala w recepcji szpitala.Test jest odpłatny, zgodnie z aktualnym cennikiem szpitala.

Dokładne szczegóły możecie poznać dzwoniąc do nas: ☎️ tel. 71 333 000 3. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania 😊. Do zobaczenia!