UA YT FB
flowers flowers 2 3

Leczenie operacyjne korygujące narząd płciowy

To jedna z tych przykrych dolegliwości, które pojawiają się wraz z upływem lat. Wiele 👩 kobiet w starszym wieku cierpi z powodu znacznego uszkodzenia, które pojawia się w następstwie obniżenia się narządu płciowego. W ekstremalnych sytuacjach przed wargami sromowymi wystaje pochwa lub/i macica całkiem na zewnątrz.
Taki opis to jednak nic w porównaniu z bólem i problemami z oddawaniem moczu, na który skarżą się takie Pacjentki. Na szczęście 👌 współczesna medycyna pozwala ograniczać objawy mimo wieku i obciążeń chorobowych.
Nasi specjaliści, tacy jak 👨‍⚕️ dr Marek Kwiecień, mogą przeprowadzić leczenie 🔬 operacyjne korygujące położenie narządu płciowego. Takie zabiegi znacząco poprawiają zarówno kondycję i higienę organizmu, jak i samopoczucie Pacjentki 👍.