Laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaków - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaków

Obecność mięśniaków objawia się różnie – może być zupełnie bezobjawowa, ale może być również przyczyną ❗️poważnych dolegliwości bólowych. Czasami dochodzi do 👉występowania objawów uciskowych w obrębie podbrzusza i miednicy mniejszej (zaparcia, zaburzenia w oddawaniu moczu), a nawet 👉 niepłodności i niezdolności donoszenia ciąży.
O tym jak uciążliwe potrafią być mięśniaki macicy przekonała się w ostatnich latach nasza 👩‍🦰 Pacjentka. Borykała się z obfitymi krwawieniami oraz bolesnymi miesiączkami. Między cyklami uciążliwe były także bóle podbrzusza, które uniemożliwiały codziennie funkcjonowanie.
Na szczęście trafiła do naszych specjalistów 👏. Doktor 👨‍⚕️ Marek Pochwałowski oraz doktor 👨‍⚕️ Robert Mydłowski podczas jednego, mało inwazyjnego zabiegu, laparoskopowo dokonali wyłuszczenia mięśniaka macicy, a dodatkowo znaleźli ognisko endometriozy na otrzewnej, które zostało skoagulowane.
Drogie Panie, jeśli występują u Was podobne dolegliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy! ❤️ https://medfemina.pl/kontakt/.
Call Now Button