Histeroskopia operacyjna - dr Anna Kryza Ottou - Szpital Medfemina | Wrocław

Histeroskopia operacyjna – dr Anna Kryza Ottou

Mięśniak macicy w zależności od położenia i wielkości może dawać rozmaite objawy kliniczne. Jakiś czas temu trafiła do nas pacjentka z mięśniakiem, który wypełniał jamę macicy dokładnie tak, jak ciąża. I mimo niewielkiego rozmiary powodował bardzo obfite krwawienia miesiączkowe, które ❗doprowadzały do… anemii.

Na szczęście pani trafiła pod opiekę 👩‍⚕️ dr Anny Kryzy Ottou, która przeprowadziła histeroskopowe usunięcie mięśniaka (czyli wchodząc narzędziem przez pochwę i szyjkę macicy, bez nacinania powłok brzusznych). Operacja została przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym i wszystko przebiegło pomyślnie 💪.

Jeśli chcecie wiedzieć dokładniej, czym jest histeroskopia operacyjna, zajrzyjcie na tę stronę: /histeroskopia-operacyjna. Na wszystkie pytania odpowiedzą też nasi specjaliści, do których możecie się umawiać na konsultacje pod tym numerem: ☎️ tel. 71 333 000 3. Serdecznie zapraszamy 😊