dr Artur Kucharski - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

dr Artur Kucharski

Drogie Panie ❤️, dziś chcemy Wam opowiedzieć o kolejnym naszym wybitnym specjaliście. 👨‍⚕️ Dr Artur Kucharski to jeden z prekursorów zabiegów z zakresu w ginekologii estetycznej we Wrocławiu.
W 2012 roku jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce, po szkoleniach 🧑‍🎓 u światowej sławy doktora Reda Alinsoda z Kalifornii w USA, w czasopiśmie ogólnopolskim opublikował artykuły na temat ginekologii estetycznej i nowoczesnych metod leczenia. Wówczas wiele z tych zagadnień było jeszcze tematami tabu. Dziś, dzięki tak dużemu doświadczeniu, swoją wiedzę wykorzystuje w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej żeńskich narządów płciowych w tym m.in.:
✅ plastyki krocza, zwężenia pochwy, rekonstrukcji błony dziewiczej i innych wrodzonych i nabytych wad żeńskich narządów płciowych
✅ labioplastyki metodami deepitelizacji, V plastyki oraz metodą TRIM, przywracające naturalny wygląd warg sromowych
✅ leczenia laserowego lekkich postaci wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet, zabiegi rewitalizacji pochwy.
Ale z jego usług mogą skorzystać również 👉 panowie, bowiem dr Kucharski przeprowadza np. zabiegi chirurgicznego usuwania ginekomastii połączone z liposukcją tkanki tłuszczowej piersi u mężczyzn.
Nasz wybitny specjalista posiada liczne 📖 certyfikaty kompetencji z zakresu 👉 medycyny estetycznej, w tym stosowania 👉 kwasu hialuronowego, 👉 toksyny botulinowej, 👉 implantacji nici liftingujących. Jest członkiem 🏥 Polskiego Towarzystwa Medyczny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Czynnie podnosi swoje 💪 kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach, sympozjach i szkoleniach. Jest autorem prac naukowych, w tym stałym konsultantem kilku czasopism.
A to wszystko to i tak tylko niewielka część 😊. Jeśli chcecie poznać bliżej dr. Artura Kucharskiego, zapraszamy na naszą stronę internetową: https://chirurgia.medfemina.pl/dr-artur-kucharski, zachęcamy również do umawiania się na wizyty 🌺.

Call Now Button