Bulkamid - małoinwazyjny zabieg wysiłkowego nietrzymania moczu - Szpital Medfemina | Wrocław

Bulkamid – małoinwazyjny zabieg wysiłkowego nietrzymania moczu

Drogie Panie, dziś mamy dla Was bardzo ❤️ emocjonalny wpis. Temat, którego dotyczy, budzi bowiem wiele obaw i lęków wśród Was, z drugiej jednak strony powoduje ogromną radość w naszym zespole, bo mamy na to wspaniały sposób i możemy Wam pomóc. Chodzi o 👉 nietrzymanie moczu, czyli temat tabu, który od dawna staramy się “odczarować”.
Wiele naszych Pacjentek przyznaje, że wstydzi się tego problemu, co gorsza jednak, powoduje to, że odkładają na później wizytę u specjalisty i w efekcie dolegliwość się pogłębia, problem nie znika, a stres i lęki z każdym dniem tylko narastają. A przecież tak wcale być nie musi 💪.
Oto historia 82-letniej Pacjentki, która z tym schorzeniem zmagała się przez kilka lat. 5 lat temu założono jej (w innej placówce) taśmę, która miała problem rozwiązać, niestety dolegliwość ok. 1 roku temu wróciła, 🏥 a operacji z różnych przyczyn nie można było powtórzyć.
Jest nam niezmiernie 👏 miło poinformować, że na szczęście mimo utraconej nadziei znaleźliśmy dla Pani rozwiązanie, które poprawi naszej Pacjentce komfort psychiczny, fizyczny, i pozwoli wrócić do codziennych czynności i aktywności oraz pozbyć się lęku przed wychodzeniem z domu 👍.
Tym rozwiązaniem jest bulkamid, o którym pisaliśmy już tutaj: /bulkamid-w-nietrzymaniu-moczu