Bezpłatne badanie drożności jajowodów HyFoSy w ramach szkolenia dla lekarzy - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Bezpłatne badanie drożności jajowodów HyFoSy w ramach szkolenia dla lekarzy

Nasza 👩‍⚕️ Pani doktor n. med. Zofia Borowiec była pierwszym polskim lekarzem wykonującym badanie drożności jajowodów najnowocześniejszą i mało-inwazyjną techniką 3D/4D HyFoSy. Obecnie dr Zofia prowadzi cieszące się dużą popularnością 👉 szkolenia z przeprowadzania badania drożności jajowodów dla innych lekarzy.
Najbliższe takie szkolenie odbędzie się w Medfeminie już w 📅 sobotę 👉 26 czerwca. Paniom, które wyrażą zgodę na przeprowadzenie badania w ramach szkolenia, wykonamy je bezpłatnie. Gwarantujemy, że będzie takie samo, jakie wykonujemy na co dzień w naszym Centrum 👍.
Zainteresowane Panie prosimy o przesłanie zgłoszeń wyłącznie mailowo na adres: recepcja@medfemina.pl. 👉 W temacie e-maila proszę wpisać: „26.06 – badanie drożności jajowodów”.
W zgłoszeniu prosimy podać ✅ imię i nazwisko, ✅ numer PESEL oraz ✅ numer telefonu komórkowego oraz odpowiedź na trzy pytania:
✔️ data miesiączki w maju,
✔️ ile lat starań o ciążę,
✔️ czy było badanie nasienia.
Pacjentki, które dotychczas nie korzystały z naszych usług, prosimy także o dołączenie klauzuli na końcu: ‼️ „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kwalifikacji na nieodpłatne badanie HyFoSy. Zgadzam się na kontakt ze strony Centrum Zdrowia Medfemina w celu koordynacji procesu kwalifikacji”. Zapraszamy serdecznie! ❤️
Call Now Button