Beauty Medfemina - chirurgia plastyczna - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Beauty Medfemina – chirurgia plastyczna

Na liście oferowanych przez nas usług są zarówno operacje ✅ ginekologiczne czy ✅ chirurgiczne, ale także zabiegi z zakresu 👉 chirurgii plastycznej. W ramach Medfemina Beauty przeprowadza je 👨‍⚕️ prof.zw. dr hab.med. Piotr Wójcicki, doskonały ekspert związany naukowo z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu. W naszym 🏥 szpitalu profesor zajmuje się między innymi zabiegami 👃 korekcji nosa.

W zdecydowanej większości przypadków są one przeprowadzane ze względów estetycznych, jednak w sytuacji, w której zachodzi konieczność udrożnienia przewodów, operacja ma wymiar także funkcjonalny 👍. Trzeba też zaznaczyć, że deformacje narządu węchu mogą być następstwem urazów oraz wad rozwojowych.

Decyzja o operacji korekcji nosa musi być ❗podjęta świadomie i bardzo rozważnie, dlatego zanim do niej dojdzie, należy skonsultować się ze specjalistą. Naszym zdaniem nieoceniony w tych sprawach jest właśnie 👨‍⚕️ prof. Wójcicki, dlatego serdecznie zapraszamy do umawiania się na wizyty 🙂 Szczegóły znajdziecie tutaj: https://beauty.medfemina.pl/.

Call Now Button