Cud narodzin w Szpitalu Medfemina - Szpital Medfemina | Wrocław
YT FB
flowers flowers 2 3

Cud narodzin w Szpitalu Medfemina

Zaufanie, którym obdarzają nas młodzi rodzice i możliwość wspólnego przeżywania tak 🌺 cudownych chwil, jak przyjście na świat wyczekiwanego dziecka, to dla nas największa nagroda. Dlatego z wielką radością opowiadamy o tym całemu światu 😊.
Tym razem jednak chcemy Wam opowiedzieć o ❤️ poczwórnym szczęściu 😊. W ostatnich dniach w naszym szpitalu na świat przyszły trzy urocze Medfemisie: 👶 Ola (3400, 54 cm), 👶 Nela (3530, 55 cm) i 👶 Oliwia (3080g, 53 cm), a także czarujący chłopczyk – 👶 Juliusz (3350g i 53 cm).
Zdrowe i radosne Medfemisie urodziły się przez cesarskie cięcie, które przeprowadziły niemniej urocze 👩‍⚕️ dr Agnieszka Konieczna, 👩‍⚕️ dr Joanna Szymkowiak-Gołębiowska oraz 👩‍⚕️ dr Alicja Halbersztadt i 👩‍⚕️ dr Marta Zastawny. Z całego serca gratulujemy Rodzicom, a Oli, Neli, Oliwce i Juliuszowi życzymy dużo zdrówka i wspaniałego życia! ❤️.
Przy okazji przypominamy też, że w Medfemine od niedawna znów wykonujemy cesarskie cięcia, a Pacjentki w 🏥 naszym szpitalu mogą rodzić wspólnie ze swoim partnerem, mają do dyspozycji jednoosobowe sale, a tatusiowie tuż po porodzie mogą swoje maleństwa kangurować 💪.
Call Now Button