MENU

Porody na raty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą porodów w pakietach ratalnych. Raty za pakiet porodowy "Stokrotka" zaczynają się od 145 zł miesięcznie.

Wspólnie z naszym partnerem, firmą , opracowaliśmy specjalną ofertę finansową dla pacjentek szpitala Medfemina. Teraz wszystkie za usługi medyczne naszego szpitala można płacić w ratach. Oferta dotyczy zarówno zabiegów ginekologicznych jak i pakietów porodowych. 

Poniżej prezentujemy zestawienie pakietów i przykładowo wyliczonych rat. Raty za pakiet „Stokrotka” zaczynają się od około 150 zł miesięcznie. To kwota zbliżona do opłaty za prywatne ubezpieczenie medyczne. Różnica jest jednak taka, że spłata rat zaczyna się dopiero po porodzie (lub innej usłudze medycznej), a nie przed nią. 

Wszystkie formalności można załatwić w ciągu 15 minut na miejscu w szpitalu, nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń - wystarczy dowód osobisty. Szczegółowych informacji udziela recepcja szpitala pod numerem (071) 333 000 3.

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z poniższego kalkulatora ratalnego w celu wyliczenia raty dla zadanego okresu i ceny finansowanego zabiegu. Za pomocą kalkulatora można także złożyć wniosek on-line:

 

 

Rejestracja (od 8:00 do 21:00): (+48) 71 333 000 3
Rejestracja przez Internet: całodobowa
Facebook Medfemina
Adres Borowska 262, Wrocław